Kim jesteśmy

Mimo, iż nasze przedsiębiorstwo, istnieje na rynku dopiero od 2007r., z obróbką metali i branżą metalową byliśmy związani już wiele lat wcześniej. Działania i pasje związane z tym obszarem, pozwoliły nam na zdobycie cennego doświadczenia, które postanowiliśmy wykorzystać zakładając Alumet. Rama się zmieniła, ale wnętrze pozostało niezmienne – to wiedza i profesjonalizm.

Rozwój i podejście

Pozytywna opinia sumiennych i rzetelnych fachowców, którą cieszymy się w środowisku, sprawiła, że niemal natychmiast pozyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Dziś wciąż niezmiennie, opinie i zaufanie są dla nas kluczowymi czynnikami sukcesu. Dążymy do tego, by nasze produkty i usługi spełniały, a nawet przewyższały oczekiwania naszych klientów w zakresie jakości. Troszczymy się o właściwie wyposażony park maszynowy i coraz nowocześniejsze narzędzia. Poszerzając naszą hale produkcyjną, nie zapominamy również o pracownikach, naszym najcenniejszym kapitale. Właśnie dlatego, stale podnosimy nasze kwalifikacje organizując branżowe szkolenia.

Klient jest najważniejszy

Atutami Alumet są zdecydowanie: indywidualne podejście do klienta, terminowość oraz jakość wykonywanych usług.

Pracując na takich metalach jak stal nierdzewna, stal czarna i mosiądz, produkujemy elementy metalowe do szaf, stołów, stolików, łóżek, lad recepcyjnych, relingi, wieszaki łazienkowe itp., jak i również wykonujemy gotowe projekty całych mebli.

Chętnie pomożemy

Marcin Jaszczur

Właściciel

Pomysłodawca i założyciel firmy Alumet. Jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie metali, przez co żaden temat z tej dziedziny nie jest mu obcy.

marcin.jaszczur@alumet.net.pl

tel. 502 532 022

Sylwia Grochal

Dyrektor finansowy

Rzetelność i sumienność to zdecydowanie jej mocny punkt. Prawdziwa agentka do zadań specjalnych, dzięki której niemożliwe staje się możliwe.

sylwia.grochal@alumet.net.pl

tel. 530 822 577

Potrzebujesz metalowe elementy?

Jako przedsiębiorstwo Alumet, produkujemy elementy metalowe do szaf, stołów, lad recepcyjnych. Współpracujemy z architektami wnętrz, którzy wykonują spersonalizowane projekty dopasowane do indywidualnych koncepcji klienta.
Kontakt z nami